Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Laos

Şu bölgede satılık emlak: Laos

Laos, Mekong Nehri ile geçen ve kayalık bölge, Fransız sömürge mimarisi, tepelerde kabile yerleşimleri ve Budist manastırları ile ünlü bir Güneydoğu Asya ülkesidir. Vientiane başkenttir ve bir dinin Buda'nın sternumu olduğuna inanılan şeyi içerdiği O Luang'a ait anıtı barındırır. Kuzey ile Çin, doğu ile Vietnam, güney Kamboçya, batı Tayland ve Burma ile kuzeybatı ile sınır komşusudur.

Ülkede birçoğu olumlu oldu, birçoğu olumlu oldu. Dış yatırımlar yaşam standardını gözle görülür biçimde iyileştiriyor ve hükümet altyapıyı iyileştirme konusunda ilerleme kaydediyor.

Laos'ta mülk fiyatları ve yaşam maliyeti çok düşük. Vientiane'deki daire fiyatları metrekare başına 1.000 ABD Doları ile 4.000 ABD Doları arasında değişmektedir.

Yabancıların Laos'ta toprak sahibi olmalarına izin verilmemesine rağmen, son yıllarda Çin, Vietnam ve Tayland'dan gelen yabancı yatırımcıların sayısı giderek artmaktadır.

Laos halkı Laos'ta satılık mülk satın almak isteyen müşterilerin sadece% 40'ını temsil ediyor, geri kalanı yabancılar, belki% 20 Çin,% 10 Kore, Vietnam ve Batı.

Vientiane ve 12 ekonomik bölge, ülkenin otuz yıllık ekonomik büyümesi ve yabancı yatırımlardaki artışla desteklenen bir bina çılgınlığı yaşıyor.

Binaların çoğu, Laos'ta satılık mülk satın almakla ilgilenen yerli ve yabancı yatırımcıları cezbetmek için hükümet tarafından sunulan ekonomik bölgelerde meydana geliyor. Örneğin, özel ekonomik bölgede Bu LuangMarsch 18 kat mülkiyeti kuleleri şu anda yapım aşamasındadır. ThakhaekDreamworldCity projesinin bir parçası olarak 45 katlı iki kat mülkiyeti Thakhek'in belirli ekonomik bölgesinde inşa edilmek üzere tasarlanmıştır.

Laos'ta satılık emlak talebinin, güçlü ekonomik büyüme ve ülkeye doğrudan yabancı doğrudan yatırım akışı nedeniyle önümüzdeki birkaç yıl içinde artmaya devam etmesi bekleniyor.

  •  
    Laos'a taşınıyorum. Gurbetçi ve Laos'ta yaşıyor

        Bir priori'nin atılması gereken hedefler var, çünkü çok az bilinir veya sadece yeterli bilgi eksikliği nedeniyle. Şey, biz Realigro'da bunun için buradayız. Anlayabildiğiniz gibi, okuyucularımıza daima farklı alternatifler hakkında bilgi edinme ve bulma ve hepsinden önemlisi herkesin ihtiy ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Cod. 5177

Satilik 3 Yatak Odası, Laos, Vientiane Capital, Vientiane, center

687,600.00TRY
Satilik
3 Yatak Odası

150 m²
Tamamlanma Yılı: 2010. Fiyat: 36200 Euro'dan. Metrekare: 36,2 - 150 arası. 240 farklı tarz ve farklı büyüklükte stüdyo, daire ve dubleks daireler.
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB